Вступ до тактичної медицини для всіх військових - TCCC ASM, All Service Members

Вступ до тактичної медицини для всіх військових - TCCC ASM, All Service Members

Опубліковано: 25.10.2022
Розмір файлу: 12,14 MB

Презентація, яка знайомить студентів із концепціями TCCC і надає фундаментальні знання для виконання навичок порятунку життя, а також охоплює когнітивні цілі навчання.

Цей вміст було розроблено для використання в курсі тактичної бойової допомоги пораненим для всіх військовослужбовців (TCCC ASM) і призначено для немедичного персоналу.

Joint Trauma System (JTS) встановлює стандарти догоспітальної медицини на полі бою для Міністерства оборони. JTS є частиною Агентства охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я, що надає рекомендації з клінічної практики та покращує ефективність для всіх рівнів військової допомоги при травмах.

JTS підтримується Комітетом з тактичної бойової допомоги пораненим (CoTCCC), який складається з представників армії, флоту, авіації та морської піхоти, і розробляє клінічні практичні рекомендації для надання тактичної бойової допомоги пораненим (TCCC) на полі бою.

Ви можете оговорити цей матеріал на форумі ТССС

Задати питання

⚠️ Медичні настанови TCCC (Tactical Combat Casualty Care, викладені на цьому сайті, є допоміжними для всіх надавачів тактичної медичної допомоги, але НЕ ЗАМІНЯЮТЬ ПРАКТИЧНИХ КУРСІВ і набуття практичних навичок.

Закриваючи цей блок, ви даєте згоду на те, що є обізнані щодо необхідності проходження практичних курсів з надання медичної допомоги під час військових дій.

Clicky