Всі оригінальні матеріали знаходяться на deployedmedicine.com
Опубліковано: 29.07.2022

8. Медична допомога в тактичних умовах. Антибіотики

Додати до обраного
Читати PDF
Завантажити PDF

8. Медична допомога на тактичному рівні. Антибіотики.

Вступ

Після завершення розділу Медичної допомоги в тактичних умовах «Біль» зосередимося на антибіотиках.

У цьому модулі ми обговоримо використання антибіотиків, рекомендованих для медичної допомоги в тактичних умовах TCCC. В цілому антибіотики призначаються якомога раніше при всіх відкритих ранах.

Цілі
ОПИС підстав для раннього лікування поранених антибіотиками.
Відео: Медична допомога в тактичних умовах. Антибіотики
 

Завантажити відео

Ключові моменти

Антибіотики

Рекомендується при всіх відкритих бойових пораненнях.

За можливості перорального (PO) призначення:

- Моксифлоксацин, 400 мг PO один раз на добу.

За неможливості перорального вживання препаратів (шок, непритомність):

- Ертапенем, 1 г ВВ або ВМ раз на день.

 • Антибіотики: ключові моменти:

  Моксифлоксацин має широкий спектр дії та вбиває більшість бактерій. Має кілька побічних ефектів. Дайте якомога швидше після усунення небезпечних для життя станів. Зволікання з призначенням антибіотика підвищує ризик ранових інфекцій.

  • Ертапенем для в/м введення слід розбавити лідокаїном (ампула 1 г ертапенему з 3,2 мл 1% лідокаїну без адреналіну).
  • ВМ введення здійснюється глибоко в м’язову масу (сідниця, латеральна частина стегна).
  • Розчин слід ввести ВМ протягом 1 години після приготування.
  • ВВ інфузія здійснюється протягом 30 хвилин.

  Ці ліки повинні носити з собою ВСІ військові підрозділу і самостійно вживати якомога швидше після поранення.

  Перевірте бійців підрозділу на наявність медикаментозної алергії!

  Пацієнти з алергією на аспірин або інші нестероїдні протизапальні засоби не повинні використовувати мелоксикам.

  Пацієнтам з алергією на фторхінолони, пеніциліни або цефалоспорини можуть знадобитися альтернативні антибіотики, які повинні підбиратися медперсоналом підрозділу на етапі попереднього розгортання.

  За наявності сумнівів зверніться до лікаря підрозділу.

Підсумки:

Антибіотики рекомендуються при всіх відкритих бойових пораненнях.

За можливості моксифлоксацин PO.

Ертапенем у разі неможливості перорального вживання.

Давайте антибіотики якомога швидше у випадку будь-яких відкритих ран.

 

Антибіотики в TCCC 2002

Антибіотики в медичній допомозі на тактичному рівні 2002

MAJ Kevin O'Connor, MC USA; CAPT Frank Butler, MC USN

Military Medicine. 168. 11:911. 2003

 • Огляд з ключовими моментами

  Медичний догляд за пораненими в тактичних умовах повинен включати профілактичне застосування антибіотиків у випадку будь-яких відкритих ран. Ця стаття рекомендує пероральний гатіфлоксацин як антибіотик першого вибору, бо він зручний у транспортуванні та застосуванні, має широкий спектр дії і відносно сприятливий профіль побічних ефектів. Як моксифлоксацин, так і гатіфлоксацин є фторхінолонами четвертого покоління, мають покращений спектр активності та призначаються у формі однієї дози 400 мг раз на добу. Завдяки подібності обидва є хорошим вибором як пероральний антибіотик для використання на полі бою. Оскільки гатіфлоксацин був виведений з ринку FDA
  (Управління з контролю якості харчових продуктів і медикаментів) у 2008 році, пероральним антибіотиком першого вибору для поранених з відкритими ранами залишається моксифлоксацин.

  Для тих, хто не може приймати пероральні антибіотики через непритомність, проникну абдомінальну травму або шок, рекомендується внутрішньовенний цефотетан завдяки тривалішій дії, ніж у цефоксітину. Хоча цефоксітин і цефотетан мають схожу ефективність і зіставну вартість, триваліший період напіввиведення робить цефотетан кращим вибором для використання військовими санітарами та медиками. Цефоксітин залишається хорошою альтернативою як препарат другого вибору.

Антибіотики в медичній допомозі на тактичному рівні 2002

1 

ЧИТАТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ

Підсумки:

Профілактично антибіотики повинні застосовуватися військовим медичним персоналом у випадку будь-яких відкритих бойових ран.

За відсутності протипоказань до застосування пероральних антибіотиків призначається моксифлоксацин 400 мг PO один раз в день.

Моксифлоксацин є антибіотиком широкого спектра дії, який вбиває більшість бактерій і має небагато побічних ефектів.

Зволікання з прийманням антибіотиків підвищує ризик виникнення ранових інфекцій.

За неможливості перорального вживання ліків (шок, непритомність або проникна абдомінальна травма), ця стаття рекомендує цефотетан: 2 г внутрішньовенно (повільне введення протягом 3-5 хвилин) або внутрішньом’язово кожні 12 годин.

ПРИМІТКА: Із-за труднощів у отриманні цефотетану через канали постачання фахівці TCCC рекомендували ертапенем 1 г в/в або в/м один раз в день.

 

TCCC в операції Іракська свобода

Медична допомога на тактичному рівні в операції Іракська свобода

CPT Michael J. Tarpey, MC, USA

Army Medical Department Journal, 2005, PB 8-05-4/5/6 Apr/May/Jun

 • Огляд з ключовими моментами

  На момент написання статті керівні принципи Медичної допомоги в тактичних умовах (TCCC) широко застосовувалися силами спеціальних операцій з відмінними результатами. Однак, вони не були поширеними серед звичайних підрозділів. У цій статті розглядається застосування керівних принципів TCCC в механізованому піхотному підрозділі в операції Іракська свобода 1.

  Антибіотики призначали всім пораненим з відкритими ранами, навіть у разі незначних осколкових ран. У жодного пораненого не виникли ранові інфекції. Хоча рекомендовані в керівництві TCCC антибіотики були відсутні, проте знайшлися відповідні замінники. Солдати, які могли приймати пероральні ліки, отримували левофлоксацин, зручний у використанні завдяки призначенню один раз на добу. Поранені, які не могли приймати ліки перорально, отримували цефазолін в/в при пораненнях кінцівок і цефтріаксон в/в при абдомінальних травмах.

Медична допомога на тактичному рівні в операції Іракська свобода

2 
ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ

Підсумки:

Завдяки керівним принципам TCCC, прийнятими й імплементованими медичним взводом в операції Іракська свобода 1, будо досягнуто нечуваних результатів.

За 25 днів безперервних бойових дій санітарні втрати серед своїх військовослужбовців складали 32 особи, багато з яких мали серйозні поранення. У нас було 0 загиблих у бою і 0 загиблих від ран, хоча одночасно ми надавали медичну допомогу значній кількості поранених серед іракських цивільних і військовиків.

Цей успіх повинен служити моделлю для інших звичайних бойових підрозділів у всій армії, залучених до медичної допомоги рівня I.

Принципи TCCC, які добре вивчені та мають доведену ефективність, повинні бути основою для лікування поранених на полі бою.

Усі 32 поранені з відкритими ранами отримали антибіотики на полі бою і в жодного з них не розвинулася ранова інфекція.

Рекомендації TCCC було модифіковано, виходячи з наявності препаратів: левофлоксацин як пероральний антибіотик, цефазолін ВВ при пораненнях кінцівок, цефтриаксон ВВ при абдомінальних травмах.

Ви можете обговорити цей матеріал на форумі ТССС

Поставити питання
Розділи колекції
Clicky