Про проєкт

Сайт з тактичної медицини створюється консорціумом організацій, а саме Всеукраїнською Радою Реанімації, ГО "Реформація", Американсько-українською медичною фундацією в координації з Об’єднаною агенцією з травми Військово-медичної служби США (Defense Health Agency’s Joint Trauma System) та Комітетом з тактичної бойової допомоги пораненим (Committee on Tactical Combat Casualty Care).

На сайті акумульовані переклади навчальних матеріалів з американського сайту Deployed Medicine, що будуть корисні навчальним медичним центрам, тактичним медикам і бійцям, які рятують життя побратимів на полі бою. В першу чергу ці матеріали покликані допомогти інструкторам з тактичної медицини.

На даний час збройні сили, де впроваджено систему TCCC (країни НАТО), мають найкращий рівень виживання поранених за їхню історію.

Оригінальний матеріал є продуктом Міністерства оборони США. Переклад українською мовою здійснюють українські волонтери та перекладачі, роботу яких координують ГО "Реформація" та Американсько-українська медична фундація. Наукову редактуру здійснює Всеукраїнська рада реанімації. Матеріал, що викладено на цьому сайті, заборонено використовувати з комерційною метою, продавати або будь-яким іншим чином використовувати для отримання прибутку. Будь-яке копіювання матеріалу повинне мати офіційний дозвіл Комітету TCCC та Міністерства оборони США.

Партнери і спонсори

Над проєктом працюють

Безмежно вдячні людям, які втілюють в життя цей проєкт!

Команда перекладачів

Безмежно вдячні людям, які допомогають нам перекладати!

Зворотній зв'язок
Ім'я*
Email*
Введіть повідомлення*
Clicky