Партнери

 

VRR-LOGO Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги».

З метою впровадження кращих світових практик надання екстреної медичної допомоги Всеукраїнська рада реанімації активно та плідно співпрацює з провідними науковими професійними організаціями: Європейським товариством з екстреної медицини (EUSEM - European Society For Emergency Medicine), Американською асоціацією лікарів з медицини невідкладних станів (ACEP - American College of Emergency Physician), Європейською радою реанімації (ERC - European Resuscitation Council), Global Surgery при університеті McGilla (Монреаль, Канада) і є їх офіційним представником на території України: з 2020 р. Організацію визнано як Національний орган в Україні від Європейського товариства з екстреної медицини (EUSEM). З 2021 р. - як Національну раду в Україні від Європейської Ради Реанімації (ERC).

 

 

Screen_Shot (1)Спільнота відповідальних громадян, які сповідують та втілюють цінності української Реформації.

Основна мета Реформації — розв’язати проблеми українського суспільства:

  1. Деградація суспільної моралі
  2. Занепад освіти та професійної спроможності

«Ніщо не зупинить ідею, час якої настав!» Степан Бандера

 

 aumfАмерикансько-українська медична фундація (АУМФ), є громадською благодійною організацією, яка об'єднує українців у США. Її метою є українська медицина найвищого світового рівня. Місією АУМФ є допомога українській медицині через створення платформи для спілкування та взаємного розвитку між українськими та американськими фахівцями.

 

 

Clicky